Логотип компании Пупкин

Меню  
 
Skype 4 - повноекранне відео, покращувана функціональність
ОС для субноутбуков: Трава Ядра Moblin V2 альфа
MOZILLA відкрила плани щодо FIREFOX 3.2
Вийшла нова версія програми Outpost Network Security
У Windows 7 появиться встроєна підтримка QuickTime
Вийшла фінальна версія SILVERLIGHT для LINUX платформи
Abode фіксує ціни в гривнях
Microsoft зєднює мови Visual Basic и C#
Нова версія 5.0 Dr.Web для IBM Lotus Domino
HTTP Analyzer 3.0.1.55 IE Add-on Edition
Apple обновила серію десктопів
Ashampoo Office 2008 3.00
CORELDRAW випускає ювілейне видання
Firefox 3.1 помер, та є здоровим Firefox 3.5!
Google повідомила про нове доповнення до своїх карт — сервісі Latitude.
Ринкова доля Mac OS X знизилася вперше за рік
Microsoft випустить 6 різних версій ОС Windows 7
Acer представив нову серію ультратонких ноутбуків
Tek Panel 420 – комп\'ютер в ЖК-мониторі
Нове покоління офісних програм від Microsoft
Поштовий сервіс Gmail покращуваний
Roxio випускає продукт PhotoShow Touch з підтримкоютехнології multi-touch
Майже половина російських користувачів не проміняють інтернет на їду
MSI Syren — нова лінійка аудіо устаткування
Представляємо концепт Windows 8
У комп\'ютерній мережі Google стався серйозний збій
У Інтернеті з\'явився перший віртуальний університет
SEAGATE РОЗПОЧИНАЄ ПОСТАВКИ НОВИХ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ДИСКІВ ДЛЯ ПК BARRACUDA LP
Рейтинг запитів з економічної тематики від Google
NEC CRV43 - 43-дюймовий викривлений ЖК-монитор
Оптичний диск на 400 GB від компанії Pioneer
Історія Google
 


Реклама  
 
кор исні статті
 
Історія Google  
 

Історія Google

Дорогі наші читачі вибачте якщо ви привикли тут читати про новинки а я вирішив покопатись трохи в історії надпотужного підприємсвта світового рівня. На даному ресурсі є багато статей про Гугл, може комусь це не довподоби але мені ця система дуже подобається тому і про неї пишу. Так, якщо вам цікаво тоді читайте...
Що таке Google?
Google - це гра із словом googol (гугол). Гугол - це 1 із ста нулями. У всесвіті не існує гугол чого-небудь. Так творці Google хотіли дати зрозуміти, що мета компанії - створити нескінченно величезну базу даних для пошуку.
Засновники
Компанію Google заснували двоє аспірантів Стендфордського університету: Ларрі Пейдж (Larry Page) і Сергій Брін (Sergey Brin). Їх завданням бал пошук необхідної інформації в масивному наборі даних. До 1996 року Ларрі і Сергій почали співпрацю на пошуковому сервері BackRub, який аналізував так звані "зворотні заслання" (back links), тобто кількість заслань в Інтернеті, ведучих на даний сайт.
Рік потому їх унікальний підхід аналізувати "зворотні заслання" придбав репутацію серед тих, хто бачив його у дії. Слух про нову технологію пошуку швидко поширився по всьому Інтернету.
До першої половини 1998 років Ларрі і Сергій продовжували удосконалювати своїй технології. Переслідуючи свою мету (створити величезну пошукову базу даних), вони купили дисків загальним об'ємом в терабайт (1024 гігабайт) і почали улаштовувати перший центр даних Google в гуртожитку в кімнаті Ларрі. Тим часом Сергій організував діяльність ділового центру і став звертатися до потенційних партнерів, готових запатентувати нову технологію пошуку. Серед таких партнерів був друг Ларрі і Сергія, засновник Yahoo Девід Філо (David Filo). Саме він порадив Ларрі і Сергію запустити свій власний пошуковий сервер.
Старт
До вересня 1998 року, зібравши інвестицій на $1,000,000, Ларрі і Сергій зареєстрували як юридична особа Google Inc. Їх перший офіс був відкритий 7 вересня цього ж року в парку Menlo (Menlo Park), в Каліфорнії (California). Також відкриття офісу сприяло найму на роботу в нову компанію першого службовця. Їм став Крейг Сильверстоун (Craig Silverstein), що є сьогодні директором технологій Google.
Ще в бета-версії Google.com обробляв 10,000 запитів в день. Преса звернула увагу на релевантні результати пошуку. З'явилися публікації в USA Today і Le Monde, що розхвалюють роботу Google. У грудні журнал РС назвав Google одним з 100 кращих web-сайтов і пошукових систем 1998 років. Google ставав відомішим в світі.
Повноцінний пошук
До лютого 1999 року офіс Google переїхав на Університетське Авеню (University Avenue) в Лягло Альто (Palo Alto). Гугл вже обробляв до 500,000 запитів в день. Red Hat став першим комерційним клієнтом, зобов'язавши Google поставити на частину серверів операційну систему з відкритим вихідним кодом Linux.
Після поповнення Google новими співробітниками стало очевидне, що в нинішньому офісі дуже мало місця. Проблема була вирішена після переміщення в поточний штаб Google, що знаходиться в Mountain View, Каліфорнія. Google продовжував привертати увагу і клієнтів, і користувачів, і преси. AOL/Netscape вибрав Google як свого пошукового сервісу і допоміг здолати рубіж 3 мільйони пошукових запитів в день. Стало ясно - Google розвивається. Те, що раніше було науково-дослідною роботою в коледжі, тепер стало справжньою компанією, що надає необхідний сервіс.
21 вересня 1999 року приставку beta прибрали з web-сайта.
Google продовжував розширюватися. Італійський портал Virgilio, як і провідний онлайновий довідник Великобританії Virgin Net (Мережева Діва), став клієнтом Google. Потік визнань, що складається з винагороди за новаторство в розвитку мережевих застосувань (Technical Excellence Award for Innovation in Web Application Development) від журналу РС і включення в декілька списків "кращий з". Кульмінацією стала поява Google в десятці кращих кібернетичних технологій за 1999 рік від журналу Time. Новаторство
Співробітники Google зробили безліч удосконалень до пошукового сервера: додали Google Каталог (Google Directory), заснований на проекті Відкритого Каталога Нетськейпа (Netscape's Open Directory Project), і можливість пошуку через безпровідні пристрої. Також Google ввів десять мовних версій для користувачів, що вважають за краще шукати на рідній мові.
Широка привабливість пошуку Google стала очевидна, коли в травні 2000 року сайт отримав Webby Award і винагороду Народний Вибір (People's Voice Award) за технічні досягнення. У своїй промові Ларрі і Сергій сказали всього п'ять слів: "Ми любимо вас, користувачі Google!" ("We love you, Google users!"). У подальшому місяці Google офіційно став найбільшим пошуковим сервером в світі, проиндексировав мільярд сторінок.
26 червня Google і Yahoo! оголосили про співпрацю, яка укріпила репутацію компанії. Тепер Google відповідав на 18 мільйонів запитів в день. У місяці, що послідував, ведення спільних справ було оголошене на всіх напрямах. Два портали додали пошук Google на свої сайти: провідний китайський портал NetEase і портал NEC's BIGLOBE в Японії.
Для залучення малого бізнесу до рекламування за ключовими словами Google створив AdWords. В кінці 2000 року, аби дати користувачам можливість пошуку з будь-якої крапки Мережі, Google ввів Google Toolbar. Це нововведення дозволяло шукати через Google, не заходивши на його сайт. Google Toolbar виявилася дуже популярна і з того часу була завантажена мільйонами користувачів.
2000-й рік закінчився, Google вже обробляв більше 100 мільйонів запитів в день. Пам'ятаючи про своє академічне коріння, Google почав пропонувати безкоштовні послуги пошуку школам, університетам і іншим освітнім установам у всьому світі.
У лютому Google почав важке завдання по перетворенню найбільшого в Інтернеті архіву Usenet в пошуковий формат. Google проиндексировал понад 500 мільйонів повідомлень, залишених за ці роки на дошках Usenet.
Глобальна аудиторія Google зростала і з'явилася можливість по збережених пошукових запитах скласти Дух Часу Google (Google Zeitgeist) - знімок бажань людства. Дух Часу Google відображає зміни наших інтересів.
Оскільки пошукові здібності примножилися, фінансовий стан компанії став соліднішим. На початок четвертого кварталу 2001 року Google оголосив про самоокуповування. Інформація без кордонів
Коло друзів Google продовжувало розширюватися. Угода з Lycos Корея принесла пошук Google азіатським користувачам Інтернету. У жовтні співпраця з Universo Online (UOL) зробила Google головним пошуковим сервером Латинської Америки. Нові торгівельні офіси були відкриті в Гамбурзі (Hamburg) і Токіо (Tokyo) для задоволення зростаючого міжнародного інтересу в рекламних програмах Google. Інтерфейс Google також розвинувся, надавши користувачам можливість пошуку на 26 різних мовах.
Тим часом пошуковий сервер Google вчився індексувати ряд нових типів файлів. У грудні вийшла бета-версія розширеного пошуку по картинках (звичайний пошук почався ще влітку з індексом в 250 мільйонів зображень). Також був запущений бета-пошук по каталогу Google, який дав можливість шукати і переглядати в більш, ніж 1,100 каталогах "Товари поштою", доступні раніше лише у пресі.
Грудень також приніс іншу звістку: індекс Google досяг 3-х мільярдів доступних для пошуку документів. В кінці року, відповідно до Духу Часу, Google представив картину пошуку за 2001 рік.
Продовження історії
Любов до Google з боку технологічного суспільства (інженерів, програмістів, вебмастеров) відбилася в лютому 2002 року, коли Google узяв верх в багатьох номінаціях 2001 Search Engine Watch Awards. На нім співтовариство вебмастеров віддало призове місце Google за Видатний Пошуковий Сервіс (Outstanding Search Service), Кращий Пошуковий Сервер по Зображеннях (Best Image Search Engine), Кращий Дизайн (Best Design), Найбільш Доброзичлива Пошукова Система для Вебмастера (Most Webmaster Friendly Search Engine), і Кращий Пошук Майбутнього (Best Search Feature).
Аби допомогти вирішити ресурсоємні наукові завдання, Google використовує неактивні проміжки на комп'ютерах користувачів, Google Toolbar, що встановили. Таким чином, некомерційна науково-дослідна робота Стендфордського університету Folding@home, в якій, використовуючи ресурси мільйонів комп'ютерів, аналізується структура білків ока для покращуваного лікування безлічі хвороб.
У лютому 2002 була перетворена рекламна система AdWords, здобувши широку популярність в світі. У вересні в бета-версії були запущені Новини Google, що надають доступ 4,500 провідним новинним джерелам зі всього світла. У тестовому режимі в грудні 2002 запущена служба Froogle, що допомагає користувачам знайти потрібний продукт. Froogle перериває мільйони релевантних сайтів і представляє користувачам безліч джерел із специфічним продуктом, відображуючи до нього картинки і ціни.
Мета компанії як і раніше залишається незмінною: зробити доступною всю інформацію в світі.
 
Asentli Company ©
 
рабочая ссылка . Гастроэнтерология днепр - институт Гастроэнтерологии. AsenKat - каталог сайт